ŞİRKET PROFİLİ

Siz değerli diş hekimlerimize sundugu tüm ürün gruplarında ve hizmette en yüksek kaliteyi benimseyen PLANMED MEDİKAL TS-EN-ISO 9000 kalite yönetim sistemi çerçevesinde implantoloji dalında uzmanlaşmış ve en son teknolojileri siz degerli diş hekimlerimizin kullanımına sunmayı kendisine hedef belirlemiştir.

İmplantoloji dalında temislciliklerini üstlenmiş olduğumuz tüm sistemlerinin Türkiye distribütörü olan PLANMED MEDİKAL Ankara merkez olmak üzere Türkiyenin her noktasında güçlü satış ve servis ağıyla ,sahip olduğumuz bilgi birikimiyle kaliteden hiçbir ödün vermeden siz degerli diş hekimlerimize 2006 yılından beri hizmet vermektedir.

Saglık sektöründe edindigimiz tecrübeler dogrultusunda kendimizi sürekli geliştirerek kalite standartlarının yükseltilmesinde etik degerlere baglı , kararlı ve hizmet odaklı anlayışımızla , PLANMED MEDİKAL ‘i uluslararası alanda da iddialı bir marka haline getirmek vizyonumuzdur.

Değerli Diş Hekimleri;


Planmed medikal sizlere implantoloji alanında en son yenilikleri en ekonomik kosullarda sunmaktadır.Sizlere sundugumuz ürün gruplarımız en yüksek teknolojiyi barındırmakta olup temsilciliğini üstenmiş olduğumuz markalarımız tarafından yapılmakta olan her yeni teknolojik gelişme bizler tarafından dünya ile aynı zamanda lansmanı yapılarak sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Sahip oldugumuz hertürlü teknolojik ekipman siz degerli diş hekimlerimize tedavilerinizde en üst seviyede koruyucu sterilizasyon yöntemleri ile yüksek hassasiyet içinde sunulmaktadır.

Sizlere sunmakta oldugumuz kaliteli , saygın ve üstün teknolojik hizmetten onur duydugumuzu belirtiriz.


Saygılarımızla ...
PLANMED GROUP